Pożyczka unijna dla lubelskich przedsiębiorców

data aktualizacji: ponad rok temu 19.02.2019, odsłon: 3100, ~Justyna Wiejak
A A A     PDF

Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju, jako pośrednik finansowy wybrany przez Bank Gospodarstwa Krajowego, udziela pożyczek unijnych przedsiębiorcom z sektora MŚP w województwie lubelskim.


Preferencyjne warunki pożyczki
Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju oferuje niskie i stałe oprocentowanie 1,87% w skali roku oraz brak opłat za rozpatrzenie wniosku i udzielenie pożyczki. Kwota jaką można otrzymać w ramach tzw. pożyczki małej zwiera się w przedziale od 5.000 do 250.000 zł, a maksymalny okres spłaty to 5 lat. Nie jest wymagany również wkład własny.


Na co można przeznaczyć pożyczkę unijną?
Środkami pozyskanymi z pożyczki można sfinansować między innymi kupno maszyn i urządzeń bądź środków transportu na potrzeby własne. Innym sposobem wykorzystania pieniędzy z pożyczki może być zakup czy adaptacja  nieruchomości pod działalność produkcyjną, usługową lub handlową.


Jak otrzymać pożyczkę?

Pracownicy LFR udzielają bezpłatnej pomocy przy wypełnieniu wniosku. Każdy przedsiębiorca może liczyć na indywidualne podejście zgodne z potrzebami, uwzględniającymi specyfikę jego działalności, warunki i kondycję finansową firmy oraz poziom zabezpieczenia spłaty zobowiązań.

Zainteresowani przedsiębiorcy mogą dowiedzieć się jak sprawnie złożyć wniosek i pozyskać niskooprocentowany kapitał na rozwój pod numerem telefonu 81 888 97 74.

Wszystkie informacje znajdują się na stronie: www.przedsiebiorczelubelskie.pl

Pożyczki unijne udzielane są w ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.


+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -